Reportaż Wieczoru Panieńskiego Anity Mordki

Sesja Panieńska Anita Mordka Dzień 15 sierpnia okazał się idealny na zaplanowany wieczór panieński. Pogoda dopisywała, pozwalając nam cieszyć się z letnich promieni słonecznych. Sesja zaplanowana tamtego dnia była wyjątkowa dla przyszłej panny młodej, ale i dla mnie, ponieważ miała być ona prezentem dla Anity, o którym nie miała pojęcia, a moim zadaniem było sprawić, aby była z niej zadowolona.

Sesja Panieńska w Parku Dziewczyny od początku miały plan na zdjęcia, a cała impreza była starannie zaplanowana. Jako miejsce wybór padł na teren wokół Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu. Postawiliśmy na naturalne otoczenia, a Park okazał się idealnym wyborem. Do dyspozycji mieliśmy bowiem kwiaty, otoczenie drzew, ale też ściana budynku, posłużyła jako tło, do zdjęć grupowych, oraz pojedynczych. Każda z dziewczyn miała okazje na zdjęcie z Anitą.

Wieczór Panieński Poza pozowanymi zdjęciami miałem okazje uwiecznić dziewczyny podczas pikniku. Siedząc na kocu i delektując się szampanem, zdawały się zapomnieć o mojej obecności, ciesząc się własnym towarzystwem. W tym momencie starałem się uchwycić radość oraz naturalność chwili. Emocje, które były wyczuwalne w tamtym momencie, starałem się przenieść, oraz zatrzymać na fotografiach.

Sama przyszła panna młoda okazała się zachwycona prezentem koleżanek i chętnie stanęła za obiektywem. Białe kwiaty, biały strój, idealnie dopełniły zdjęcie, a nastrój — nikt nie miał wątpliwości, która z Pań świętuje swoje zaręczyny.