Kamila Błasiak

witaj!

Wasze zaufanie jest najważniejsze

Bycie fotografem jest cudownym przeżyciem, zwłaszcza kiedy powierzacie mi jeden z najważniejszych elementów waszej uroczystości: wspomnienia. Bycie z Wami w tym wspaniałym czasie oraz możliwość wykonania reportażu było świetną pracą.
Dziękuję Wam za wybór oraz zaufanie, jakim mnie obdarzyliście i zapraszam was do obejrzenia Waszej historii zatrzymanej w klatkach.

Lubię szeptać ci słowa, które nic nie znaczą-
Prócz tego, że się garną do twego uśmiechu…

Bolesław Leśmian

Miejsce wspomnień – Galeria

Każda chwila zasługuje na bycie uwiecznioną. Nie ma nic piękniejszego od waszych emocji zawartych na fotografiach, które stają się pamiątką na zawsze.
Tu możecie obejrzeć całą galerię i wrócić do tych chwil.

Zostań na dłużej…

Najważniejsze chwile nie mogą być pominięte. Aby cieszyć się nimi jak najdłużej, warto zadbać o jak najlepsze przechowywanie ich. Albumy są nie tylko wspaniałą pamiątką, ale mogą stanowić dekoracje. Tutaj to Wy wybieracie, w jaki sposób chcielibyście zachować swoje zdjęcia jak najdłużej.

Inne chwile

Nie ma lepszych, czy gorszych okazji. Piękno znajduje się w każdej chwili, a to do Was należy decyzja, czy zdecydujecie się na uchwycenie go.
Jako fotograf staram się zatrzymać z Wami to, co zdecydujecie jako tego warte, oraz przekazać to w jak najlepszej formie. Jeżeli jest coś, co chcielibyście, żeby było z Wami na dłużej, zapraszam do kontaktu, bądź przeglądnięcia innych moich sesji.