PORTFOLIO

Zdjęcia są najcenniejszą pamiątką, ponieważ migawka aparatu potrafi w ułamku sekundy zatrzymać czas. Krótkie chwile, uśmiechy, subtelne spojrzenia uchwycone w tym jednym niepowtarzalnym kadrze, mogą zostać z Wami na dłużej.

Z każdego kadru staram się wyciągnąć to, co najlepsze, wykorzystując naturalne, niepozowane chwile. Skupiając całą uwagę na emocjach, które wyzwalają w Was zdjęcia – to dzięki nim fotografie stają się wyjątkowe.

Każda okazja jest idealna na utrwalenie jej na dłużej, a zdjęcia mogą być pamiątką z różnych uroczystości, ale i uchwyceniem Was i rzeczy dla Was ważnych. Fotografia nie ma w sobie żadnych ograniczeń, wszystko może być ukazane w wyjątkowy sposób. Jeżeli macie podobne zdanie, zapraszam Was do udziału w sesji, abyśmy mogli razem pokazać na nich magię.

Sesja Narzeczeńska

Miłość, Wasze uczucia oraz emocje budują sesje narzeczeńskie. Są one przepełnione bliskością, intymnością oraz Wami. Fotografia narzeczeńska wszystko to pokazuje I pozostawia cenną pamiątkę na dalsze wspólne lata.

Reportaż Komunii Świętej

Nie ma nic lepszego dla rodziców niż radość ich dziecka. Dzień Pierwszej Komunii Świętej to wyjatkowa i radosna uroczystość, a zdjęcie wykonane podczas niej są świetną pamiątką dla najbliższych.

Sesja Panieńska/Kawalerska

Nie ma lepszego czasu na przedślubną zabawę niż wieczory panieńskie i czy kawalerskie. Pozwalają na spędzenie ostatniego czasu jako Panna oraz Kawaler, wraz z najbliższymi.

Sesje portretowe

Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech. To właśnie on buduje moje sesje portretowe. To chwile tylko dla Ciebie, ja jedynie wydobywam piękno każdego człowieka, które ukryte jest niekiedy bardzo głęboko.

Sesje sezonowe

Okres świąteczny jest niezwykłym czasem dla dzieci, jak i całej rodzinny. Magia tego wydarzenia, dziecięca radość oraz wyczekiwanie pierwszej gwiazdki, oraz niesamowitość tego czasu idealnie wpasowują się w rodzinną lub dziecięcą sesję.

Social Media
Zapraszam do kontaktu