Reportaż Wieczoru Panieńskiego Justyna Domań

Sesja Panieńska Justyny Przygotowania do ślubu są wyjątkowym czasem dla zakochanych. Niezastąpiona w tym czasie jest bliskość i pomoc rodziny oraz znajomych. A dziewczyny, z którymi miałem okazję współpracować, rozumiały swoje zadanie idealnie, robiąc przyszłej pannie młodej niezwykłą niespodziankę, pozwalając na chwilę przerwy i zabawę.

Wieczór Panieński Moim dzisiejszym zadaniem było stworzenie przyjemnej, naturalnej sesji pamiątkowej. Starałem się przy tym skupić na głównej bohaterce – Justynie, która tego dnia przeżywała jeden z ważniejszych wieczorów przed uroczystością ślubu, gdzie miała okazję świętować zaręczyny wraz z najbliższymi. Dziewczyny doskonale przygotowały się do zdjęć, przynosząc ze sobą wiele rekwizytów, które mogliśmy wykorzystać do zdjęć. Kwiaty, czy balony dopełniły sesje, oraz pozwoliły na zbudowanie luźniejszej atmosfery. Nie obyło się również bez zdjęć pierścionka zaręczynowego, którym przyszła Panna Młoda z dumą się chwaliła.

Dziewczyny były swobodne przed aparatem. Wyjątkiem w tym przypadku nie okazała się również sama Justyna, która pomimo zaskoczenia szybko odnalazła się w swojej roli. Przyjazna atmosfera powodowały autentyczność. Radość i śmiech towarzyszyła całej sesji, a ja starałem się uchwycić to na zdjęciach, pokazując je w naturalny sposób.

Niezwykłe miejsce Impreza miała się odbyć w Folwarku Cyziówka – miejscu położonym z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczej okolicy, na skraju Puszczy Sandomierskiej. Jak się okazało, było to również wspaniałe miejsce, na wykonanie sesji zdjęciowej. Naturalne, rustykalne otoczenie urzekło nas. Dziewczyny miały miejsce, na piknik, spędzenie chwili razem, ale też nie zabrakło malowniczych kładek i altany do wspólnych zdjęć. Całość dopełniała natura otaczająca nas z każdej strony, ponieważ wokół znajdował się las, a cudowny krajobraz dopełniło małe jezioro.

Zdjęcia Panieńskie Fotografia takich uroczystości jest miłym zadaniem. Podziwianie radości oraz możliwość zatrzymania tych chwil, jest najlepszą częścią mojej pracy.